Pop Gheorghe - 0740 186 415

Toth Monica - 0754 789 038

Budurişan Mircea - 0744 618 462

Miercuri, 18 Octombrie 2017
Secţia de tir a CSM Arad se pregăteşte  de Cupa României la aer comprimat, competiţie care se va desfăşura la sfârşitul acestei săptămâni, la Bucureşti.
Duminică, 15 Octombrie 2017
Un gând de alinare şi sincere condoleanţe familiei îndurerate.
Marţi, 10 Octombrie 2017
Cu peste 50 de medalii naţionale în acest an, pistolarii de la CS Municipal Arad se pregătesc de începutul unui nou sezon.
Marţi, 03 Octombrie 2017
Clubul Sportiv Municipal Arad parcurge un nou an de pus în ramă, cu rezultate şi performanţe de excepţie.
Vineri, 22 Septembrie 2017
Se împlineşte un deceniu de când Eugen Roman - mare om de sport şi conducător de succes al CS Municipal Arad timp de 17 ani - a trecut în nefiinţă.
Joi, 21 Septembrie 2017
Sportiva de la CS Municipal Arad a cucerit argintul naţional în talere, la categoria junioare II.
Joi, 17 August 2017
Secţia de tir a CS Municipal Arad a obţinut o salbă de medalii la finalele Campionatului Naţional de glonţ, încheiate în această săptămână la Bucureşti.
Vineri, 11 August 2017
În aceste zile sunt în plină desfăşurare, la Bucureşti, ultimele trei finale ale Campionatului Naţional de glonţ.
Luni, 07 August 2017
Casian Codrean, însoţit de antrenorul său Gheorghe Pop, a concurat, recent, la Europenele de tir de la Baku (Azerbaidjan), unde cu un total de 521 de puncte s-a clasat pe locul 22 în calificările probei de pistol liber a juniorilor.
Miercuri, 19 Iulie 2017
După cele 12 medalii ale juniorilor II, a venit rândul juniorilor III să se remarce la finala Campionatului Naţional de glonţ, de la Bucureşti.
Luni, 17 Iulie 2017
La Bucureşti s-a dat startul finalelor juvenile ale Campionatului Naţional de glonţ.
Miercuri, 28 Iunie 2017
Pistolarul arădean Casian Codrean a participat în aceste zile la Campionatul Mondial de tir rezervat juniorilor, programat la Suhl, în Germania.